cropped-new-logo-Medium
Asset-17.png

משלוחים בכל הארץ

הובלות משאית ומנוף עד הבית בכל הארץ (השירות בתשלום)

שקופית קודמת
שקופית הבאה

דשא סינטטי מחיר

דשא סינטטי  – קצת מידע על עלויות

ראשית כל, חשוב לציין כי בחירת דשא סינטטי לא אמורה להתבסס על המחיר, אלא על פרמטרים אחרים
כמו: סוג השימוש עבורו הוא מיועד, צרכים פרטניים ועוד..
זה אומנם נכון שגם לגובה התקציב אשר יוקצה למטרה תהיה השפעה על הבחירה, אבל, יש לקחת בחשבון שבמידה
והדשא הסינטטי הנבחר יהיה זול במיוחד או יתאפיין באיכות נמוכה ואותו הדשא יהיה חשוף לרמת שחיקה גבוהה, הדשא יחזיק מעמד רק לפרק זמן קצר, מה שיצריך הוצאה כספית נוספת לאחרת ויהפוך את הרכישה למאוד לא משתלמת.
לכן, לפני שאתם בוחרים דשא סינטטי או מתכננים תקציבים, קיימת חשיבות גבוהה שתגדירו לפרטי פרטים את הדרישות והצרכים שלכם מאותו דשא סינטטי.

הפרמטרים אשר משפיעים על המחיר

יש לא מעט פרמטרים אשר משפיעים על המחיר של דשא סינטטי ובין היתר: רמת הצפיפות, השימוש ועוד..
כחלק מכך, טווחי המחירים של הדשא יהיו גדולים והם יכולים להתחיל בין עשרות למאות שח ₪ למ"ר.
מדובר בטווח מחירים רחב במיוחד וההפרשים בין סוג אחד לאחר יכולים להגיע גם במצטבר למאות ולאלפי שקלים.
כמובן, שאם הדשא מיועד לדוגמא לגינה בדירה שכורה, לעיתים ניתן יהיה להסתפק בסוגים הפשוטים והסטנדרטים ביותר ולעומת זאת, אם הדשא מיועד למגרש כדורגל מקצועי אי אפשר באמת להתפשר על פחות מהדשא הסינטטי האיכותי ביותר, אשר גם אמור לעמוד בתקנים הנדרשים עבור המטרה.

מעוניינים בדשא סינטטי?


אם אתם זקוקים לדשא סינטטי וכמובן, הבנתם את מלוא הדרישות והצרכים שלכם מאותו הדשא, בשלב הבא, כדאי לבחור את החברה ממנה תזמינו את הדשא – כאשר, אחד מהפרמטרים עליהם כדאי לשים דגש בהליך הבחירה נוגע למחירים – כאשר, יש להסתכל על כל התמונה, לא רק על העלות של אותו הדשא אלא גם על היחס של העלות תועלת – כאשר, יש לקחת בחשבון שדשא איכותי מבית מותג בעל שם יהיה מין הסתם יקר יותר מאשר דשא פשוט יותר של מותג אנונימי.
לקבלת הצעת מחיר על דשא סינטטי אשר בכוחו לספק מענה על מלוא הצרכים שלכם, מוזמנים ליצור קשר כבר היום.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים ובואו לרכוש ישירות מהיבואן, א.צ. ג'רבי שמה לעצמה למטרה לספק שירות ומוצרים ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על תקני איכות מחמירים, מוצרים יפים ואיכותיים במחיר אטרקטיבי ביותר, ללא פערי תיווך. לחצו על כל אחד מהדגמים ותראו פרמטרים מצוינים של איכות.

דשא סינטטי מהיבואן

רוב האנשים אשר מחפשים מצע לחצר או לגינה שלהם (בין אם מדובר בגינה פרטית ובין אם בחצר של עסק), יבחרו כיום בדשא סינטטי ולא בכדי. דשא סינטטי טומן בחובו שורה ארוכה של יתרונות ובין היתר: העובדה שדשא סינטטי אינו מכיל חומרי הדברה, עלויות האחזקה הנמוכות, העמידות הגבוהה של הדשא הסינטטי מפני פגעי מזג האוויר המשתנים, העובדה שבכוחו של מצע דשא סינטטי למנוע פציעות כתוצאה מנפילות או מספורט וכמובן, חסכון הכספי הנובע מהעובדה שדשא סינטטי אינו צריך השקיה.
כמובן, שבכדי ליהנות בצורה מקסימאלית מכל אותם היתרונות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אותו דשא סינטטי בקפידה – ויש לא מעט אפשרויות לבחירה.

איך לבחור דשא סינטטי?

בכדי לבחור את הדשא הסינטטי המתאים, חשוב לשים דגש על שורה ארוכה של פרמטרים ובין היתר: צפיפות התפרים – ככל שהצפיפות הינה גבוהה יותר, כך הנראות של הדשא תהיה דומה יותר לזו של הדשא הטבעי. גובה הסיבים – זאת כבר עניין של העדפה ניתן למצוא דשא סינטטי קצר ומהצד השני, יש גם דשא סינטטי ארוך (בסביבות 42 מ"מ ואפילו יותר מכך), יצרן – יש לבדוק מי היצרן אשר עומד מאחורי הדשא הסינטטי ולוודא שמדובר ביצרן אמין ומקצועי.
פרמטר נוסף עליו כדאי לשים דגש בעת בחירת הדשא, נוגע לנושא האחריות – כדאי לוודא שמדובר באחריות ארוכת טווח כמו כן, מומלץ לברר מה צריך לעשות במידה ומבקשים לממש את האחריות.
בכל מקרה, בהליך בחירת הדשא, ההמלצה היא להתעמק במפרט הטכני ובתכונות השונות, במטרה לבצע את הבחירה המיטבית.

דשא סינטטי מחיר

קבלת ההחלטה הנכונה

דשא סינטטי איכותי, יכול לשרת את בעליו לאורך תקופת זמן ארוכה – כזכור, לדשא מסוג זה, עמידות גבוהה מפני כל פגעי מזג האוויר ולגורמים נוספים אשר יכולים להסב לו הרס.
כמובן, שמי שמתקשה להבין את התכונות השונות ואיך מומלץ לקבל את ההחלטה – יוכל להיוועץ עם נציג מקצועי מטעם החברה ממנה הוא יזמין את הדשא הסינטטי. לאחר שהוא יציג את מלוא הדרישות והציפיות שלו, הנציג יוכל להכווין אותו אל הסוגים הרלוונטיים.

חייגו